Ing. Pavel Aron 
hypoteční makléř - Praha
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.

Hvězdova 1594/19
140 00 Praha 4

Mobil
+420 603 449 571

 

Vyřízení hypotéky připomíná běh minovým polem tam i zpět, kde Vám miny záludný protivník neustále přemisťuje.

Běh tam je samotné vyřízení hypotéky, běh zpět je splnění podmínek banky k čerpání peněz z úvěru.

Hypotéka, jako každé zboží, ač se to možná nezdá, má svou cenu a svou kvalitu.

Cena na první pohled možná jasná, ale Vámi vybraná hypotéka nemusí splňovat další požadované parametry.

Kvalita hypotéky? Co je to?

Poznáte to rychle až Vás bude prodávající či dodavatel třikrát denně urgovat, kdy už dostane peníze, jinak uplatní smluvní pokutu, popřípadě odstoupí od smlouvy.

V hypotéčních úvěrech pracuji jako specialista více než 8 let a v oboru financí 14 let.

Všechno, s čím se teď trápíte, už jsem v minulosti vyřešil pro jiné klienty. Pomohu také Vám najít nejlepší variantu Vaší hypotéky.

Každý z nás občas propadne obavám a začne ověřovat, zda jeho hypotéka má nejlepší parametry, které lze na trhu získat. Usnadním Vám rozhodování. Ušetřím Vám peníze. Ušetřím Vám čas a nervy.

Sloužím Vám, zákazníkům

Naleznu pro Vás optimální řešení. Celým hypotečním procesem Vás provedu i ipřes všechny překážky, které se vyskytnou . Hypotéka není produkt který se dá jen kopírovat, každý případ je velmi individuální.  Mám dlouholetou zkušenost s vyjednáváním v bankách, potřebnou znalost fungování jednotlivých bank i jejich scoringových systémů a dobrou orientaci na hypotečním trhu. Vyřízení hypotéky není jen vztah k bance , ale i posouzení nastavení podmínek kupní smlouvy tak, aby bylo možné splnit obojí – to na čem se dohodnete s druhou stranou a zároveň byly podmínky přijatelné pro banku. Je lépe podmínky nastavit hned na začátku tak, aby vše hladce fungovalo než měnit již podepsané smlouvy !


Všechny banky na trhu pod jednou střechou

Jsem absolutně nestranný, vlastním certifikáty všech hypotečních bank a spořitelen. Garantuji nejlepší aktuální podmínky. Se mnou získáte nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu. Poskytuji bezplatně plný administrativní servis. Zajistím bezproblémové vyčerpání úvěru. Hypotéka pro nás nekončí podpisem úvěrové smlouvy, ale odesláním peněz z banky a asistencí při plněné následných podmínek banky.

 

Zjistěte ZDARMA, jaká je pro Vás NEJVÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKA

kontaktujte-me-0