GEPARD Praha 9 Freyova

Všem našim klientům děkujeme za spolupráci

Věříme, že z nového bydlení máte radost.

Děkujeme, že pro Vás můžeme zajišťovat financování nemovitosti.

Vynasnažíme se, abychom Vaši důvěru nezklamali.

Co o nás říkají klienti

Níže zveřejňujeme několik milých slov, které nám posíláte.

Pochvalná slova jsou pro nás nabíjející a inspirující zároveň.

Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro nás tím největším měřítkem profesionality.

Děkujeme.

Pavel Aron
majitel franšízy

 

- - -

 

Kateřina Kubešová - pondělí 4. říjen 2021

Vstříctnost , flexibilita, ochota, zkušenosti - velká pomoc. Děkuji

Tomáš Rubringer - středa 29. září 2021

Paní Vlčková nám více jak půl roku velice trpělivě pomáhala najít řešení pro získání hypotečního úvěru v situaci, kdy můj zaměstnavatel v zahraničí nedokázal doložit potvrzení o příjmu na formuláři vyžadovaném českou bankou + další "nedoložitelné" dokumenty. I když se situace zdála bezvýchodná, tak nám paní Vlčková nejenže nakonec dokázala hypoteční úvěr vyjednat, ale navíc nás proaktivně provedla celým procesem od A do Z, včetně veškeré administrativy. Rádi bychom paní Vlčkové touto cestou poděkovali za pomoc, profesionalitu, milé jednání a pozitivní energii!

David Slezák - pondělí 27. září 2021

Není co vytknout, byl jsem absolutně spokojen. Výborný osobní přístup, skvělý přehled. Pokud budu řešit někdy další hypotéku, určitě opět využiju paní Vlčkovou.

Martin Zahálka - pondělí 27. září 2021

Dobrý den, chci touto cestou velice poděkovat za odvedenou práci paní Ing. Ivaně Vlčkové. Již podruhé za dobu, co splácíme hypoteční úvěr, jsem ji oslovil s prosbou o refinancování hypotéky. A opět vše proběhlo na 100%. Ochota a vstřícnost paní Vlčkové mě ujišťují v tom, že se na ní opět obrátím, pokud budu potřebovat a samozřejmě její služby budu doporučovat!!! Ještě jednou veliké díky a jsem opravdu upřímně rád, že jsem paní Ing. Ivanu Vlčkovou před lety oslovil a mohl využít jejich profesionálních služeb!!

Tomáš a Iveta R. - středa 22. září 2021

Paní Vlčková nám více jak půl roku velice trpělivě pomáhala najít řešení pro získání hypotečního úvěru v situaci, kdy můj zaměstnavatel v zahraničí nedokázal doložit potvrzení o příjmu na formuláři vyžadovaném českou bankou + další "nedoložitelné" dokumenty. I když se situace zdála bezvýchodná, tak nám paní Vlčková nejenže nakonec dokázala hypoteční úvěr vyjednat, ale navíc nás proaktivně provedla celým procesem od A do Z, včetně veškeré administrativy. Rádi bychom paní Vlčkové touto cestou poděkovali za pomoc, profesionalitu, milé jednání a pozitivní energii!

Veronika Stránská - čtvrtek 29. duben 2021

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat paní Ivaně Vlčkové za výbornou a příjemnou spolupráci. Určitě budu doporučovat ji i vaši společnost.
Ještě jednou velké díky za příjemné a profesionální jednání. :-)
Veronika Stránská

Petr Kchimel - středa 28. duben 2021

Naprosto profesionální jednání.

Tereza Dolejšková - čtvrtek 18. březen 2021

Díky paní Vlčkové proběhlo vyřízení našeho hypotečního úvěru bez sebemenších problémů a v naprosté rychlosti. Je velmi vstřícná a nadmíru ochotná. O všech probíhajících krocích jsme měli ihned zprávy a mohli jsme se na ní obrátit s jakýmkoli dotazem či nejasností, která nás aktuálně trápila. Tímto bychom jí chtěli poděkovat za úžasnou spolupráci a bez váhání doporučit všem, kteří hledají pomoc s vyřízením hypotéky.

Ondřej Vavrda - neděle 7. březen 2021

Spolupráci s paní Vlčkovou mohu jen doporučit, provede vás bezbolestně celým procesem sjednání hypotéky jako „strážný anděl“.

Míka Pavel - čtvrtek 26. listopad 2020

Aktivní a profesionální přístup

Vendulka Dolejšková - středa 19. srpen 2020

S paní Vlčkovou se mi spolupracovavalo moc hezky, ochotná, vždy připravena pomoci. Pokud bych kdykoliv potřebovala opět poradit, s důvěrou se na ní opět obrátím.

Petr Řičánek - čtvrtek 23. červenec 2020

S paní Vlčkovou řeším hypoteční financování už řadu let a pokaždé se na ní s chutí znovu obracím. Má vždy dobrou náladu, tah na branku (většinou táhne vpřed i mne) a hlavně 100% vhled do spletitého hypotečního světa. Po všech těch letech mne přesvědčila o svých schopnostech a má moji plnou důvěru.

Eliska O. - úterý 7. červenec 2020

Pani Vlckova si s nami vzala nelehky ukol a diky jeji proaktivite jsme uspesne financovali hypoteku na bydleni. Spolupraci s ni mohu jen doporucit pro jeji lidsky pristup a ochotu vse vysvetlit do nejvetsiho detailu.

Lucie Jarošová - neděle 21. červen 2020

Moc děkuji za spolupráci při vyřizování hypotéky. Paní Vlčková vyniká energetickým přístupem, rozhledem, vstřícností a to vše i v době, kdy řízení probíhalo v době karanténních korona opatření. Doporučuji.

Martin Žemlička - středa 18. prosinec 2019

S Ing. Vlčkovou spolupracuji již léta. Pomohla mne při financování mých osobních projektů (bydlení, či rekreace) a spolupracuji s ní i jako majitel a jednatel realitní kanceláře a její služby využívají i naši spokojení klienti. Takže mohu jedině doporučit.

Richard Broda - neděle 1. prosinec 2019

Naprostá spokojenost, více než individuální přístup, iniciativní ve zlepšování produktů samotných.

Jaroslav Ježek - čtvrtek 17. říjen 2019

Již druhá perfektně vyřešená hypotéka. Za vše asi hovoří to, že jsem dal kamarádovi kontakt, protože jsem si jistý, že v případě pokud se na paní Vlčkovou obrátí, bude také spokojen.

František Tomášek - úterý 18. červen 2019

Výborná komunikace, proaktivní přístup, tah na branku. Vysoce orientovaný proces na finální výsledek. Bez paní Vlčkové bych se v hypotečním procesu patlal ještě příští rok. Díky, určitě bych doporučil.

Vladimír Zavřel - pátek 5. duben 2019

Nedokážu posoudit, zda paní Vlčková vyjednala nejlepší podmínky financování na trhu v období, kdy sazby začaly opět růst - mám za to že ano - ale jednoznačně mohu posoudit velký přehled o různých možnostech financování a interních procesech v bankách. Paní Vlčková mě doprovázela během celého zdlouhavého procesu několik měsíců, což bylo dané nestandardní povahou mnou vybrané nemovitosti (původní vlastník svěřenský fond, často se měnící požadavky prodávajícího aj.); při finálním podpisu dokumentace v bance, kdy jsem předpokládal, že to bude už pouze jen formalita, perfektně zvládla situaci (např. banka neměla připravené finální znění zástavní smlouvy) a vše se vyřešilo na místě relativně rychle. Tímto chci paní Vlčkové mockrát poděkovat za její pomoc a trpělivost za posledních pár měsíců.

Šabršula Karel - pondělí 26. listopad 2018

Maximální spokojenost. Super přístup. Výběr řešení pro hypotéku splnil veškerá má očekávání.

Kolínský Karel - pondělí 26. listopad 2018

Super přístup ,ochotná, umí řešit problémy, prostě profesionál děkujeme.

Tikovský Štěpán - pondělí 24. září 2018

Paní Vlčkové moc děkuji za velmi rychlé vyřízení hypotéky, opravdu mohu jen doporučit. Děkuji

Hanuš Jiří - pátek 21. září 2018

Za nás 1* perfektní přístup, ochota a vstřícnost ! Rozhodně doporučujem.

Václav Mencl - pondělí 14. kvě 2018

Díky paní Vlčkové jsme dotáhli vše do konce, nebýt jí, tak nevím, jak by vše dopadlo, náš případ byl složitý a komplikovaný, ale ona vše s úsměvem zvládla. Je milá, vše vysvětlí, poradí, snaží se najít nejlepší řešení a je profesionál na správném místě. Můžeme jedině doporučit spolupráci s ní a ještě jednou tímto moc děkujeme. :-)

Javorek Karel - pátek 23. březen 2018

S paní Ivanou Vlčkovou je výborná spolupráce. Přestože náš případ z hlediska vyřizování a také časové náročnosti nebyl právě jednoduchý, s její pomocí jsme vše dotáhli ke zdárnému konci. Děkujeme za pomoc, ochotu a trpělivost.

Broda Richard - pátek 23. březen 2018

Nadstandartní proklientský přístup! Děkujeme!

Zuzánková Pěchovičová Pavlína - pondělí 27. listopad 2017

S paní Vlčkovou byla radost spolupracovat. Dekuji za její vstřícnost, ochotu, rychlé a milé jednání. To vše usnadnilo a zpříjemnilo celý proces. Ještě jednou děkuji za poskytnuté služby. S pozdravem Pavlína Zuzánková

Michal Jadrný - pátek 7. červenec 2017

Velmi oceňuji osobní přístup paní Vlčkové, která se mnou prošla celým procesem sjednání hypotečního úvěru. Pomohla mi najít optimální produkt z velmi široké nabídky, zodpověděla všechny mé otázky a hlídala veškeré termíny i domluvené schůzky. Mnohokrát děkuji a těším se na případnou budoucí spolupráci. Michal Jadrný

Stanislav Rak - středa 21. prosinec 2016

Profesionální jednání, odborné znalosti a přehled v nabízených produktech, schopnost pro klienta najít optimální řešení. Osobní přístup a ochota po celou dobu přípravy a realizace projektu. Velmi děkuji a mohu jen doporučit

Helena Stehlíková - úterý 20. prosinec 2016

Paní Ivana Vlčková je odborným hypotečním makléřem "na svém místě". Děkujeme jí za její vstřícnost, časovou obětavost, erudovanost, zpracování a předání všech potřebných dokumentů bankovnímu ústavu.

Mgr. Ivana Šálená - středa 4. listopad 2015

Tímto bych chtěla poděkovat Ing. Ivaně Vlčkové za perfektní spolupráci během vyřizování hypotéky! I když jsem nejprve nebyla nakloněna spolupráci se zprostředkující společností Gepard Finance, tak mě paní Vlčková hned během první schůzky nevědomky přesvědčila, že moje obavy jsou zbytečné. Na všechny komplikace měla řešení, nic nebylo problém! Rychlost, ochota a trpělivost jsou jí vlastní. S ní je vyřizování hypotéky radost, a proto jsem ji poprosila o vyřízení mé druhé hypotéky a opět nezklamala. Už teď se těším na další spolupráci do budoucna.

Honza Kamenář - středa 23. září 2015

Rád bych tímto způsobem doporučil služby paní Ing. Ivany Vlčkové z Gepard Finance.
Sám jsem ji kontaktoval na základě reference jiných a dobré zkušenosti musím potvrdit. Celé jednání probíhalo v maximálně vstřícné a přátelské atmosféře, od počátku jsme k jednání přistupovali z obou stran naprosto otevřeně. Jsem přesvědčen, že výhodnější podmínky hypotéky jsem dosáhnout nemohl a to nejsem zrovna "ideální klient" pro bankovní domy.
Děkuji a paní Vlčkové přeji mnoho dalších spokojených klientů, jako jsem já:o)
Vlastnímu bydlení zdar!
Honza Kamenář

Sabolová a Kolka - pondělí 14. září 2015

Pani Ing. Ivana Vlčková je JEDNIČKA :) Je to finančná poradkyňa akú sme hľadali a odporúčame všetkým.
Vďaka brilantnej a zodpovednej pani Vlčkovej sme ja a môj priateľ (slovenský pár) získali 100% hypotéku na kúpu bytu (bez úspor a bez finančnej pomoci od rodiny). Pani Vlčková si na nás vždy našla ćas a všetky dokumenty, zmluvy nám boli ľudsky vysvetlené a tak sme jednoducho pochopili aj malé písmena každej zmluvy ešte před jej podpísaním. Veľmi si ceníme rýchle riešenie od buřinky. Dnes už bývame vo svojom a neplatíme "zbytočné" peniaze na nájom bytu, ktorý by takto nikdy nebol náš.
Pani Vlčková, Ďakujeme Vám za všetko :)
Sabolová a Kolka, Říčany u Prahy

Martin Zahálka - pátek 23. kvě 2014

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou velmi poděkovat za opravdu profesionální a zároveň velmi lidský přístup v řešení refinancování naší hypotéky paní Ing. Ivaně Vlčkové.
Pokud budu mít možnost její služby doporučit svým známým, rozhodně tak s čistým svědomím učiním.
Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji více takových profesionálů.
Martin Zahálka

JUDr. Kántorovi a syn - pátek 4. duben 2014

Srdečně zdravím Vaši společnost a pevně věřím, že se mohu připojit k řadě spokojených klientů. Jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na Vaši společnost v záležitosti svého syna. Setkala jsem se u Vás s příkladným a profesionálním přístupem, co bohužel dnes se tak často nestává.
Proto považuji za důležité poděkovat touto cestou p. Ing. Ivaně Vlčkové z pobočky Praha 1 Na Poříčí za mimořádně profesionální práci v dosti komplikované situaci syna, za její obětavost, profesionální, příkladný a i lidský přístup, ochotu ve všem pomáhat, poradit.
Díky p. Ing. Vlčkové se podařila vyřešit komplikovaná situace syna ke spokojenosti nejen jeho ale i naší rodiny.
Přejeme jí i celé Vaší opravdu profesionální společnosti mnoho spokojených klientů.
S pozdravem
JUDr. Kántorovi a syn

Ludmila Razimová - čtvrtek 17. říjen 2019

perfektní, znalá problematiky, zodpovědná, příjemného vystupování, včasná

Lucie Býmová - úterý 30. duben 2019

Pani Šopová je profesionální, komunikativní, šikovná a v mnohém pomůže při obtížích. Děkuji moc za spolupráci a vřele doporučuji všem.

Michal Říčný - čtvrtek 2. srpen 2018

...už podruhé jsem spolupracoval s paní Agátou Šopovou a musím říci, že její služby byli nadstandardní i když dle jejích slov šlo o standardní a běžnou péči o klienta.
Kdyby to bylo možné, dal bych hvězdiček 10.
Vřele doporučuji.
Michal Říčný

Říčný Michal - pondělí 16. leden 2017

Nejlepší servis a profesionální přistup.
Děkuji.
Velmi rád Vás budu doporučovat.
Michal Říčný.

Jiří Antoš - úterý 20. prosinec 2016

Velmi příjemná , spolehlivá , rychlá. Bylo mi potěšení spolupracovat s p . Šopovou.

Hana Štěpánková - úterý 29. leden 2019

Dobrý den,
ráda bych se podělila se zkušeností s Gepard Finance, konkrétně s makléřem Ing. Pavlem Aronem. Na pana Arona se obracím opakovaně od doby, kdy jsem v roce 2008 potřebovala poprvé poradit s hypotékou. Důvodem je má naprostá spokojenost se službami, které Gepard Finance a Ing. Aron poskytují, a to jak s jejich kvalifikovaným obsahem i s přátelskou a vstřícnou formou. Od té doby také Gepard doporučuji svým přátelům v případě, že potřebují finanční poradenství. Sama jsem nyní potřebovala pomoci s refinancováním hypotéky a jsem si zcela jistá, že bez Ing. Arona bych nedostala od banky zdaleka tak příznivé podmínky. Za tuto pomoc jsem velmi vděčná.
Děkuji Hana Štěpánková

Čestmír Bartoš - neděle 20. říjen 2019

Velmi vstřícný přístup a neuvěřitelný zápal pro vyřešení mého problému.

Dmitriy Kryuchkov - úterý 23. červenec 2019

Pan Kucerka opravdu odbornik v tom co děla. Hodne věci poradi, nalezne nejlepší řešení a vždy je ochotný Vám pomoc. Již jsem s nim zařídil druhou hypotéku a obrátím se zase v budoucnu. Doporucuji!

Anýž Miroslav - úterý 19. březen 2019

Profesionální přístup a jednání. Moc mi pomohl a za to mu děkuji. Jsem rád že jsou mezi námi ješte lidé jako pan Kučerka.

Holobrádek Dušan - pondělí 26. listopad 2018

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Kučerkovi,který mě provázel zřízením hypotečního úvěru v roce 2016 a v tomto roce zařizoval refinancování.I já jsem se panu Kučerkovi snažil maximálně vyjít vstříc a myslím,že naše spolupráce byla po celou dobu velmi dobrá.Ve svém oboru je to člověk na svém místě a svou práci dělá na sto procent. Jěště jednou děkuji. Dušan Holobrádek

Miroslav Jelínek - pátek 24. březen 2017

Práci a snahu řešení ve věci mé hypotéky hodnotím kladně a tím pádem takto, tedy dobře hodnotím práci pana KUČERKY. děkuji JELÍNEK.

Jana Volková - sobota 4. únor 2017

Dobrý den,
potřebovala jsem poradit s refinancováním hypotéky. Obrátila jsem se na Gepard Finance v Praze 4, kde se mě ujal hypoteční makléř Ing. Jonáš Kučerka. Spolupráce s ním byla na vynikající profesionální i lidské úrovni. Ještě jednou Ing. J. Kučerkovi děkuji, spolupráci s ním mohu všem doporučit.
Jana Volková

Ondřej Dušek - úterý 24. leden 2017

Jsme spokojeni s hypotéčním úvěrem přes Gepard finance. Dostali jsme velice příjemnou úrokovou míru. Vystupování pana Prokopa hodnotím jako velice profesionální se správnou dávkou empatie. Před koncem doby fixace úvěru se určitě obrátíme na p. Prokopa ohledně prodloužení fixace, nebo refiinancování u jiné bankovní společnosti podle nabídky Gepard finance. S přátelským pozdravem Ondřej Dušek